Albert Suski

Cześć wszystkim! Jestem Albert, mam 19 lat ale mimo młodego wieku mam mnóstwo pomysłów na zdjęcia, które nieustannie rodzą się w mojej głowie, napędzając przy tym moją artystyczną duszę do coraz obfitszego w skutki działania.
Moja przygoda z fotografią ma swój początek w dniu, kiedy to na obozie letnim pod koniec gimnazjum jeden z opiekunów, będący świetnym fotografem, zaraził mnie miłością do robienia zdjęć oraz pokazał wiele przydatnych technik.
Po zakupie pierwszej lustrzanki prężnie zacząłem rozwijać swoje umiejętności, zarówno te praktyczne jak i teoretyczne. Początki nie były proste, nie miałem pojęcia o istnieniu chociażby photoshopa. Wszystkie zdjęcia obrabiałem w najprostszym programie, dającym jedynie powierzchowne możliwości obróbki, co jednak dało mi możliwość wykorzystania maksymalnego potencjału aparatu i osiągnięcia świetnego, jak na tak amatorski program, efektu.
Od tamtego momentu niemal nie rozstawałem się z aparatem. Dzięki niemu moje patrzenie na świat uległo niewyobrażalnej zmianie. Potrafiłem wówczas dostrzec to, do czego inni nie przywiązywali znaczącej uwagi i wydobyć piękno z każdej niepozornej rzeczy.
Z czasem próbowałem swoich sił w licznych konkursach. W wielu z nich udało mi się stanąć na podium, co stanowiło ogromną motywację do dalszej pracy, a zarazem utwierdzało mnie w przekonaniu, że to nie tylko pasja, ale także nieodłączna część mojego życia i coś w czym śmiało mogę się pochwalić, że jestem dobry.
Osiągnięcia w konkursach:
I Nagroda na Festiwalu Różnorodnych form artystycznych
I Nagroda w konkursie fotograficznym “Cały Piotrków w kwiatach 2016”
II Nagroda w konkursie fotograficznym “Tożsamość i Solidarność Europejska – odkryj piękno blisko siebie”
I Nagroda w konkursie fotograficznym “Mam oko na projekt 2017”
II Nagroda w konkursie fotograficznym “Cały Piotrków w kwiatach 2017”
II Nagroda w Wojewódzkim finale XXII Przeglądu Twórczości Artystycznej 2018
I Nagroda w konkursie fotograficznym
Od czasu pierwszej styczności z aparatem aż po dziś dzień moje horyzonty znacznie się poszerzyły. Nieustannie staram się zgłębiać coraz to nowe techniki i polepszać swoje dotychczasowe umiejętności. Nawet pomimo wielu niepowodzeń, nigdy nie zrezygnowałem z tego co kocham i potrafiłem z pokorą pracować nad swoimi błędami. Dzięki dorobkowi, jakim jest w dużej mierze moje portfolio, dostałem się do Stowarzyszenia fotograficznego „Kreatywni”, którego po dziś dzień jestem dumnym członkiem. Posiadam również profesjonalny sprzęt i mnóstwo energii do dalszego działania.
Zatem jeżeli podoba Ci się to co tworzę i chcesz być ze mną na bieżąco, a przy tym wspierać moją twórczość, zapraszam do odwiedzenia moich portali, na których regularnie się udzielam. Linki znajdziesz poniżej.
Gdzie mnie znaleźć
Masz jakieś pytanie? Śmiało napisz
Kontakt