Warsztaty poprowadzi znany fotograf-podróżnik Tomasz Soliński.
https://500px.com/tomaszsolinski
Tematem przewodnim będzie Średniowiecze, które znakomicie oddaje sama lokalizacja Warsztatów. Zajęcia praktyczne z użyciem lamp reporterskich oraz różnych modyfikatorów poprowadzi Tomasz Soliński a asystować mu będzie znana izraelska fotografka Inbal Or-Lev. Sesje plenerowe będą urozmaicone końmi z pobliskiej stadniny „Dwa Stawy” oraz zaprzyjaźnione Bractwo Rycerskie – Drużyna Herbu „Łapy”.
Praca w grupach to atut tych warsztatów. Do dyspozycji będą dwa studia fotograficzne i pokoje, w których odbędą się sesje z różnymi źródłami światła (między innymi sensual) prowadzone przez Radomira Illinicza oraz doświadczonych członków Stowarzyszenia Fotograficznego Kreatywni.
Przewidziana jest również sesja zdjęciowa modelek z luksusowymi autami Toyoty.
W czasie warsztatów w sesjach zdjęciowych weźmie udział 7 modelek i 2 modeli, a o ich wygląd zadbają 3 wizażystki i dwie fryzjerki – w tej materii nie mamy wątpliwości, że będzie pełen profesjonalizm.

Cena 490 złotych za dwudniowe warsztaty zawiera dwa obiady i kolację (ognisko integracyjne)…
Uczestnicy sami pokrywają koszt noclegu. Ceny dla uczestników warsztatów za pokój 2 osobowy 210zł czyli na osobę 105zł za noc ze śniadaniem – rezerwacja pod numerem 693 555 807.