O stowarzyszeniu

Idea powstania Stowarzyszenia Fotograficznego Kreatywni narodziła się w styczniu 2016 z inicjatywy kilku piotrkowskich miłośników fotografii. Stowarzyszenie tworzą ludzie których łączy miłość do fotografii bez względu na to czy robią to zawodowo czy tez traktują jako przygodę.

Naszym nadrzędnym celem jest propagowanie niesamowitego medium jakim jest szeroko rozumiana fotografia. Pragniemy doskonalić warsztat fotograficzny osób należących do stowarzyszenia a także amatorów tej sztuki spoza naszych szeregów poprzez warsztaty fotograficzne, plenery oraz spotkania z ciekawymi ludźmi ze środowiska fotografów.

Nasze prace można podziwiać na wystawach organizowanych przez piotrkowskie galerie oraz instytucje związane z kulturą.